KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406151
nr 1640 6151
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Ungdom". Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x33 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:44:16
1/9 23:49:51
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt